Запропонувати транспорт
Замовити транспорт

ОРІОН-ЛОГІСТІК

автоперевезення сільгосппродукції

Автоперевезення c/г продукції та сипучих вантажів

250
одиниць спеціалізованої техніки
6,5 млн.
тонн сільгосппродукції перевезено
7000
за раз - загальна вантажопідйомність парку
8
років на ринку
перевезень

ОРІОН ЛОГІСТІК - НАДІЙНИЙ ПЕРЕВІЗНИК С/Г ПРОДУКЦІЇ

ТОВ «ОРІОН-ЛОГІСТІК» входить до групи компаній «Оріон», яка спеціалізується на перевезенні різних вантажів, у тому числі і сільгосппродукції. Ми успішно здійснюємо перевезення сільськогосподарської продукції автомобільним транспортом по всіх регіонах України з 2012 р З урахуванням власної надійної, сучасної, спеціалізованої техніки та широкого асортименту зерновозів наших партнерів (перевізників), в загальному, автопарк налічує понад 250 одиниць. При цьому техніка і рівень кваліфікації персоналу партнерів при укладанні договорів про співпрацю в обов'язковому порядку перевіряється на відповідність внутрішнім стандартам компанії (стан транспорту, досвід перевезень, установка систем моніторингу і т.п.).

Таким чином, до послуг замовників надається транспорт в будь-якому регіоні України загальною вантажопідйомністю більше 7 000 т. За час роботи великий, дружний колектив ТОВ «ОРІОН-ЛОГІСТІК» знайшов величезний досвід роботи по організації і супроводу автомобільних перевезень сільгосппродукції, про що свідчить неухильне зростання обсягів перевезень з року в рік. При цьому ми готові працювати і з невеликими замовленнями на короткі відстані. Єдине обмеження - це дотримання умов для взаємовигідного співробітництва. Ми дорожимо своєю репутацією, на сайті Lardi Trans ви можете побачити 100% позитивних відгуків.

Запрошуємо до співпраці власників транспорту і вантажів

Оріон Логістик - надійна компанія, з якою зручно і вигідно співпрацювати. Більше 8 років ми надаємо якісні послуги перевезення вантажу по території України, а також забезпечуємо наших партнерів вантажами і своєчасними виплатами

НАШІ КЛІЄНТИ

kernel
glencore
bunge
eridon
ldc
adm
astarta
mhp
tasagro
zernova
prometej
agroton
orion-logistic_lnz
soloma-logo-new
layer55
279
239